kehitysparkki.at

Parkano
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Ä Ö 0-9
J Kuusiluoma Oy
Toiminimi: J Kuusiluoma Oy
Postiosoite: Kuusijärventie 201
Postinumero ja -toimipaikka: 39620 Kovesjoki
Puhelinnumero: 050-5272443
Yhteyshenkilö: Jukka Kuusiluoma
Sähköpostiosoite: jukka.kuusiluoma@gmail.com
Lisätiedot: Maa- ja metsätalouskoneiden ja -tarvikkeiden tukkukauppa mukaan lukien traktorit (46610)
J Norrback Oy
Toiminimi: J Norrback Oy
Postiosoite: Puutarhakatu 3
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
Puhelinnumero: 03-4481652
GSM: 040 557 2361
Fax: 03-4481652
Yhteyshenkilö: Juhani Norrback
Sähköpostiosoite: juhani.norrback@elisanet.fi
Lisätiedot: Metalli -suunnittelu, -asennus
J.Hautaluoma
Toiminimi: J.Hautaluoma
Postiosoite: Kirveskatu 9
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
GSM: 040 561 9762
Yhteyshenkilö: Jouko Hautaluoma
Sähköpostiosoite: jouko.hautaluoma@ippnet.fi
Lisätiedot: Käyttökoriste-esineet , kiinteistöhuolto
J.Leveelahti
Toiminimi: J.Leveelahti
Postiosoite: Yliskyläntie 1160
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
Puhelinnumero: 044-2853701
GSM: 044-2853701
Yhteyshenkilö: Jani Leveelahti
Sähköpostiosoite: leveelahti.jani@gmail.com
Lisätiedot: Maisemanhoitopalvelut (81300)
JAH-Palvelu
Toiminimi: JAH-Palvelu
Postiosoite: Honkalantie 57-5
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
GSM: 044-5274585
Yhteyshenkilö: Joni Haavisto
JaHa Systems
Toiminimi: JaHa Systems
Postiosoite: Karhulankatu 5
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 PARKANO
GSM: 0400 506 760
Yhteyshenkilö: Janne Hakala
Sähköpostiosoite: janne@jahasystems.fi
Lisätiedot: www.jahasystems.fi
Jalkahoito-kotihoitopalvelu Valkea Ruusu tmi. Heidi Mikkola
Toiminimi: Jalkahoito-kotihoitopalvelu Valkea Ruusu tmi. Heidi Mikkola
Postiosoite: Viljakankatu 10
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
Puhelinnumero: 045-8888908
Yhteyshenkilö: Heidi Mikkola
Lisätiedot: Muu terveyspalvelu (86909)
JaloWorks
Toiminimi: JaloWorks
Postiosoite: Yliskyläntie 550
Postinumero ja -toimipaikka: 39700 Parkano
GSM: 040 7224266
Yhteyshenkilö: Pasi Jalonen
Sähköpostiosoite: pasi.jalonen@ippnet.fi
Lisätiedot: Käytettyjen autojen maahantuonti ja myynti
« Aloita Edellinen 1 2 3 4 Seuraava Loppu »